sobota, 31 lipca 2021

Zadania dla przedszkolaka

 Dzisiaj przedstawiam idealną propozycję dla 4, 5 i 6-latków. Seria "Zadania dla przedszkolaka" wprowadza najmłodszych do świata liczb, kształtów, kolorów i przygotowuje do późniejszej aktywności szkolnej. Do zabawy zapraszają szczeniaczki z Psiego Patrolu i świnka Peppa. 

Książki mają duży format i liczą sobie 64 strony. Zadań jest dużo, są ciekawe i mają zróżnicowany poziom trudności. Mamy także miękką oprawę ze skrzydełkami, które kryją w sobie niespodziankę dla dzieci - dyplom młodego odkrywcy, postacie z bajki świnka Peppa do teatrzyku oraz figurki do pokolorowania z bohaterami Psiego Patrolu. 

Świnka Peppa. Zadania dla przedszkolaka 4-5 lat. Zabawa na cały rok!
W publikacji zadania zostały zmyślnie podzielone na pięć kategorii: rysuj i pisz, obserwuj, rozwijaj kreatywność, słuchaj oraz dopasuj i policz. Na najmłodszych czeka rysowanie pośladzie, odnajdywanie drogi w labiryncie, kolorowanie, szukanie różnic, porównywanie, wycinanie, składanie, łączenie w pary, działanie na zbiorach i liczenie. Mamy także dwie ilustrowane czytanki o wiośnie i zimie. 

Psi Patrol. Zadania dla przedszkolaka 5-6 lat. Psi Patrol znów w akcji!
Zadania są nieco trudniejsze, bo przeznaczone są dla starszego przedszkolaka i mamy tutaj kolorowanie według wzoru, labirynty, wyszukiwanie różnic, odnajdywanie cienia, szlaczki, sudoku, łączenie w pary, quizy,  łączenie kropek i liczenie. Polecenia są ciekawie napisane i zachęcają najmłodszych do pracy. Kolorowe, wesołe i duże ilustracje to kolejne plusy publikacji. 

Książki szukaj na ksiazeczkibajeczki.pl .

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...