czwartek, 8 stycznia 2015

Orientalna podróż z Pachnącą Szafą.

Pachnąca Szafa, za sprawą swojej linii zapachowej Orient Express, zabiera nas w aromatyczną podróż do odległych krajów Orientu. Ja dzisiaj przedstawię dwa produkty:  perfumy do pomieszczeń i samochodu oraz pachnące saszetki do szafy i samochodu


Zapach? Śliczny i faktycznie orientalny. Jest intensywny, ostro-słodki, ale nie duszący. ORIENT EXPRESS to zapach, w którym odnajdziemy pylista suchość, słodycz, czarujące i dominujące nuty ambry- mieszanka ta przywodzi na myśl odległe kraje dalekiego Orientu i uwodzi niczym Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy. 


Perfumy do pomieszczeń i samochodu.
Elegancka szklana buteleczka kryje mieszanki doskonale dobranych aromatów roztaczających w pomieszczeniu orientalny zapach. Praktyczny atomizer pozwala uwolnić odpowiednią ilość perfum, które orzeźwiają i pobudzają zmysły.
pojemność: 50 ml
cena: 13,50 zł

Perfumy znajdują się w ładnej buteleczce wykonanej z grubego szkła. Atomizer działa bez zarzutu, nie zacina się. Podoba mi się szata graficzna produktów Orient Express. Jest elegancka, jednoznacznie kojarząca się ze Wschodem

Są to perfumy, więc ich zapach nie jest tak trwały, jak w przypadku dyfuzera, który przez cały czas uwalnia aromat. Możemy je stosować w takich pomieszczeniach jak: łazienka, pokój, garderoba, samochód, pomieszczenia biurowe. Ja rozpylam je w domu , kiedy szybko chcę zamaskować jakiś zapach , np. po smażeniu ryby lub mam ochotę przenieść się w świat orientu. Bardzo lubię relaks z książką w otoczeniu ładnego zapachu. 

Perfumy możemy również używać w samochodzie, ale nie jestem pewna, czy trzymanie szklanej buteleczki np. w schowku samochodowym , to najlepszy pomysł. Bałabym się, że przy gwałtowniejszym hamowaniu butelka, mimo iż wykonana z grubego szkła, może się stłuc. Lepszym pomysłem, choć mniej estetycznym, byłaby plastikowa butelka z atomizerem. Saszetka natomiast sprawdzi się wyśmienicie w aucie.Pachnąca saszetka do szafy i samochodu
Pachnące saszetki do szafy wypełnią wybrane przez Ciebie wnętrze przyjemnym aromatem. Zapach utrzymuje się do kilku tygodni w zależności od umiejscowienia saszetki, rozmiaru pomieszczenia, a także cyrkulacji powietrza i użytej kompozycji zapachowej. Saszetki doskonale nadają się do szafy, szuflady, komody jak i na półki z pościelą.
pojemność: 5,5 g
cena: 2,99 zł

W saszetce umieszczono specjalny pachnący granulat. Sama saszetka znajduje się w foliowym opakowaniu z okienkiem "powąchaj mnie". Bardzo dobry pomysł, bo nie kupujemy w ciemno zapachu. Na odwrocie umieszczono taśmę klejącą, dzięki której możemy nakleić saszetkę w szafie, czy samochodzie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po prostu położyć saszetkę bez przyklejania jej.

Saszetkę umieściłam w dwudrzwiowej szafie i zapach jest jak najbardziej wyczuwalny, a nawet rzekłabym intensywny. Utrzymuje się już trzy tygodnie i delikatnie przechodzi na rzeczy. Uważam, że saszetki są warte swojej ceny

Dla mnie plusem jest również, że zarówno perfumy do pomieszczeń, jak i saszetki do szafy i samochodu występują w wielu wersjach zapachowych. Bo przecież nudno by było, gdyby zawsze tak samo u nas pachniało. W zależności od pory roku, czy nastroju możemy wybrać sobie odpowiedni aromat, który będzie nam towarzyszył. 

Zapraszam do zapoznania się z innymi produktami Pachnąca Szafa
oraz odwiedzenia Fanpage'u 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...