niedziela, 1 listopada 2015

Odżywka do paznokci Nail Therapy 6w1 - Eveline Cosmetics

Zapraszam na recenzję odżywki do paznokci Nail Therapy 6w1 - Eveline Cosmetics.Informacje od producenta:
Rewolucyjna i unikalna receptura Colour&Double Strong™ wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie wygładza oraz sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Uelastycznia je, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem.
Odżywka do paznokci nadająca kolor

-Mega trwałość
-Intensywna regeneracja
-Długotrwały połysk
-Maksymalna ochrona
-Szybkoschnąca formuła
-Profesjonalny efekt
pojemność: 5 ml
cena: 8,99 złMoja opinia:

  • Odżywka do paznokci Nail Therapy 6w1 znajduje się w okrągłej, stabilnej, szklanej buteleczce o pojemności 5 ml. Dodatkowo emalię umieszczono w kartoniku, na którym są wszelkie niezbędne informacje. 
  • Pędzelek jest wygodny, dość długi, nie wystają żadne włoski. Polubiłam go. 
  • Konsystencja lakieru w sam raz, ani za gęsta, ani za rzadka. Bardzo łatwo i przyjemnie rozprowadza się na paznokciach Nie rozwarstwia się i nie rozlewa po skórkach. Wysycha szybko. 
  • Jak widać na zdjęciu paznokcie ładnie błyszczą. Odżywka nadała im także różowo-fioletowy odcień (pomalowałam paznokcie dwa razy). Nie mam z nimi dużych problemów, więc nie wiem , jak odżywka sprawdziłaby się przy łamliwych paznokciach. Płytka paznokcia jest gładka i miła w dotyku, nie uległa wysuszeniu. Lakier tworzy idealnie gładką powierzchnię.
  • Odżywka  utrzymuje się na paznokciach maksymalnie 3 dni.
  • Nie mamy problemu ze zmyciem lakieru zwykłym zmywaczem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...