sobota, 28 listopada 2015

Mój Kucyk Pony – Przyjaźń to magia (tom 3)

Za sprawą komiksu Mój Kucyk Pony – Przyjaźń to magia przenosimy się w zaczarowany i kolorowy świat kucyków. Lektura idealna dla dziewczynek.


Wydawnictwo: Egmont
Rysunki: Jacek Drewnowski
Seria: Kucyk Pony Komiks
Objętość: 96 stron
Okładka: miękka
Format: 170 x 260 mm
Cena: 29,99 zł  23,99 zł

Kucyki udanie zadebiutowały za sprawa serialu telewizyjnego pod tytułem "My Little Pony: Przyjaźń to magia", a dopiero później zagościły w komiksie. Przygody niezwykłej Twilight Sparkle, przebojowej Rainbow Dash, eleganckiej Rarity, pracowitej Applejack, nieśmiałej Fluttershy i nadaktywnej Pinkie Pie w magicznej krainie Equestrii szybko stały się wielkimi przebojami w Stanach Zjednoczonych. Serial doczekał się tam już czterech sezonów.

W tomie 3 Mój Kucyk Pony – Przyjaźń to magia przedstawiono dwie opowieści. W pierwszej Big McIntosh próbuje jak najlepiej wykonać pewną pracę, ale nie jest to łatwe zadanie, bo nieustannie musi zmagać się z klaczkami ze Znaczkowej Ligi. W drugiej historii cofamy się w przeszłość. Księżniczka Cadance i Shining Armor opowiadają młodszym kucykom o swoich szkolnych latach i zabawnych przeszkodach, jakie musiała pokonać ich kiełkująca miłość. Zapraszam również na stronę Galaktyka Czytelnika, na której to organizowane są różne konkursy, a do wygrania są oczywiście książki wydawnictwa Egmont.

1 komentarz:

  1. Zawsze zaczyna się od bajki, a kończy na gadżetach i produkcji kolekcjonerskiej. Kucyki zdecydowanie podbiły serca najmłodszym. Utrzymują się na wysokim miejscu już od dłuższego czasu, nie bez powodu :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...