środa, 18 listopada 2015

Royal Spa Pedicure - Eveline CosmeticsInformacje od producenta:
INTENSYWNIE ZMIĘKCZAJĄCY ZABIEG KAWOWY 
pielęgnuje zniszczoną, twardą i suchą skórę stóp, z tendencją do pękania i powstawania zrogowaceń oraz nagniotków.
KROK 1. KAWOWY PEELING REDUKUJĄCY ZROGOWACENIA 
Rozdrobnione ziarna kawy usuwają martwy i twardy naskórek oraz intensywnie wygładza stopy.Oczar wirginijski i wyciąg z jedwabiu wspomagają odnowę i likwidują zgrubienia skóry, jak również znakomicie odświeżają i regenerują.
KROK 2. MULTIODŻYWCZA MASKA DO STÓP
Dzięki 15-procentowej zawartości urea maska zmiękcza, regeneruje oraz likwiduje szorstkość skóry. Wyciąg z rumianku i naturalna betaina długotrwale zapobiegają pękaniu naskórka i redukują zrogowacenia

pojemność: 2 x 6 ml
cena: 3,99 zł
skład:Moja opinia:

Nasz intensywnie zmiękczający zabieg kawowy Royal Spa Pedicure otrzymujemy w saszetce podzielonej na dwie części. Pierwsza kryje kawowy peeling redukujący zrogowacenia, a druga multiodżywczą maskę do stóp. Na opakowaniu znajdziemy wszelkie niezbędne informacje (jak skład, sposób użycia, termin ważności itp.).

Konsystencja peelingu jest  gęsta, nie spływa nam z ręki. Kolor jasnobrązowy. Drobinki ścierające są w sam raz, ani za ostre, ani za słabe. Jako, że drobinki są kawowe, więc nie rozpuszczają się podczas peelingowania. Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek. Dominującą nutą zapachowa jest kawa. Aromat jest mocny i przyjemny.

Maska ma konsystencję kremową o białym kolorze. Jest bardzo treściwa i bardzo dobrze nawilża nasze stopy. Po aplikacji pozostaje delikatny film, ale jest on nieuciążliwy.  Skóra jest miła, gładka i aksamitna w dotyku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...