sobota, 1 kwietnia 2017

Uczymy się czytać

Warto oswajać malucha z czytaniem, ale tak by nauka była dla niego frajdą, a nie drogą przez mękę. Jeśli naszego przedszkolaka nie interesują literki, poczekajmy na lepszy moment. Nic na siłę. Wydawnictwo Greg proponuje nam  ciekawą książeczkę w zeszytowej oprawie "Uczymy się czytać", która dobrze sprawdzi się podczas nauki czytania.


Wydawnictwo: Greg
Autor:  Renata Pitala
Seria: Uczymy się (seria czarno-biała)
Objętość: 64 strony
Oprawa: zeszytowa
Format: 145 x 205 mm
Cena: 3,99 zł 

Książeczka "Uczymy się czytać" w bardzo prosty sposób prezentuje literki, które kolejno łączą się w sylaby i całe słowa. Nauka przebiega metodą sylabową, która jest najskuteczniejszym sposobem opanowania płynnego czytania.

Dzięki różnorodności zadań dziecko się nie nudzi, a nauka przebiega sprawniej i w miłej atmosferze. Mamy tutaj m.in. kolorowanie, szukanie rzeczy z daną litrą, labirynty, wykreślanki, odnajdowanie różnic, łączenie w pary, rysowanie, rebusy, łamigłówki oraz rysowanie po śladzie. Jak sami widzicie zadań jest dużo i mają różny poziom trudności. Całość jest czarno - biała. Do książeczki dołączono jednak kolorowe naklejki wielokrotnego użytku z literkami, które spodobają się dzieciom i skutecznie uprzyjemniają naukę. Polecamy


Za książeczkę serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Greg.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...