sobota, 18 października 2014

Sposób na pachnący dom - dekoracyjny odświeżacz powietrza (opakowanie uzupełniające) - Pachnąca Szafa

Chyba wszyscy lubimy, jak w domu unosi się ładny aromat. Taki efekt uzyskamy stosując dekoracyjny odświeżacz powietrza -Pachnąca Szafa. 


Informacje od producenta:
Dekoracyjny odświeżacz powietrza to szklana buteleczka wypełniona esencjonalnym zapachem. Za pomocą ratanowych patyczków umieszczonych w szklanym naczyniu, wypełni dane pomieszczenie przyjemnym aromatem. Teraz dzięki opakowaniu uzupełniającemu można cieszyć się przyjemnym zapachem zdecydowanie dłużej!
pojemność: 50 ml
cena: 15,74 zł/ op. standardowe lub 8,99 zł /op. uzupełniające

Moja opinia:

Opakowanie uzupełniające zawiera saszetkę z płynem, pięć patyczków ratanowych oraz lejek do samodzielnego złożenia. Wszystkie elementy znajdują się w kartonowym pudełku, na którym umieszczono wszystkie niezbędne informacje. 


Sposób użycia nie jest skomplikowany: Wyjmij patyczki, lejek i saszetkę z opakowania. Złóż lejek. Przetnij saszetkę nożyczkami wzdłuż perforacji i przelej jej zawartość za pomocą lejka do buteleczki po dyfuzerze. Pamiętaj aby zachować środki ostrożności. Zawartość najlepiej przelać nad umywalką. Włóż patyczki do butelki i ciesz się przyjemnym zapachem!
Warto zaznaczyć, że lejek wykonany jest z solidnego materiału, który możemy dowolnie wyginać bez obawy, że go uszkodzimy. 


Otrzymałam dekoracyjny odświeżacz powietrza o zapachu czarna porzeczka z marakują. To połączenie było strzałem w dziesiątkę. Uzyskano śliczny, energetyczny i lekko kwaśny aromat. Cudowny.

Zapach nieustannie roznosi się po całym domu, oczywiście po jakimś czasie się przyzwyczajamy i zapach wydaje nam się bardziej subtelny. Odświeżacz  pachnie u mnie od ponad 3 tygodni i oceniam, że zużyła się  połowa płynu.

Flakonik jest ładny, dekoracyjny i stanowi oryginalną ozdobę pomieszczenia. Patyczki ratanowe idealnie uwalniają zapach.

Lubię opakowania uzupełniające, bo po co płacić kolejny raz za flakonik? Oszczędzamy ponad 40% ceny.  No i jest bardziej ekologicznie, bo nie wyrzucamy szklanego opakowania, tylko wykorzystujemy je po raz kolejny.

Zapraszam do zapoznania się z innymi produktami Pachnąca Szafa
oraz odwiedzenia Fanpage'u 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...