środa, 29 października 2014

Torebka od DressVe

Czas zaprezentować torebkę, którą wybrałam sobie ze sklepu internetowego DressVe. Upatrzyłam ją sobie, kiedy tworzyłam wishlistę i tak oto znalazła się u mnie.


Przesyłkę otrzymałam po 2 tygodniach, więc całkiem nieźle, jak na podróż z Chin. Podczas transportu nie została uszkodzona.


Torebka została wykonana z brązowego, skóropodobnego materiału. Z przodu mamy ozdobną krateczkę, a z tyłu jest gładka.  Przez środek przebiega ozdobny łańcuszek. Torebka zapinana jest na zamek błyskawiczny. Lubię takie rozwiązania, ponieważ zawsze jest to jakaś dodatkowa przeszkoda dla potencjalnego złodzieja-kieszonkowca. Z tyłu mamy dodatkową, małą kieszonkę na jakiś drobiazg.Na zdjęciach torebka wydaje się mega pojemna, ale niestety taka nie jest, ponieważ zamek został wszyty w połowie torebki. Bardzo nad tym ubolewam. Zatem moje poszukiwania pojemnej, workowatej torby trwają dalej.W środku znajduje się jedna duża kieszeń. Wygospodarowano również dwie nieduże przegródki, jedną na telefon, czy coś innego oraz drugą zapinaną na suwak. Wnętrze starannie wykończone, bez wystających nitek. Podszewka wykonana z dobrej jakości materiału.


Torebka najlepiej prezentuje się, gdy nosimy ją w ręku. Do torebki możemy doczepić długi pasek, ale wtedy traci dużo na fasonie. Pasek doczepiamy w połowie torebki i ona się składa na pół. Nie wygląda to najlepiej, moim zdaniem zahaczki do paska powinny być umieszczone na górze torebki, a nie w połowie.


Torebka wygląda identycznie, jak na zdjęciach w sklepie DressVe. Kosztowała $18,99 + koszty przesyłki $6,74 , a możecie ją zobaczyć TUTAJ.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...