niedziela, 26 maja 2019

Batman i przyjaciele

Kto nie zna Batmana. Ten superbohater walczy ze złem i pomaga ludziom. Nie posiada żadnych nadludzkich mocy, a swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu, unikalnym gadżetom i pojazdom. Nakładem wydawnictwa Egmont ukazały się dwie publikacje z ulubionymi superbohaterami "Batman. Bajki 5 minut przed snem" oraz "Super Przyjaciele DC. Książka z tatuażami". Obie książki bardzo ucieszyły moich chłopców. 


Batman. Bajki 5 minut przed snem 

Wydawnictwo: Egmont
Seria: Bajki 5 minut przed snem
Objętość: 192 strony
Okładka: miękka
Czytelnicy: 3 - 7 lat
Format: 200 x 250 mm
Cena: 36,99 zł 27,74 zł

W skład serii "Bajki 5 minut przed snem" wchodzi wiele tomów poświęconych ukochanym bohaterom bajek dziecięcych. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. My już mamy książki  z tej serii, więc wiedziałam czego możemy się spodziewać i oczywiście się nie zawiedliśmy. 
Historie przedstawione w publikacji działały na wyobraźnię i stanowiły wyjście do dalszej zabawy. "Batman. Bajki 5 minut przed snem" to zbiór 12 kilkuminutowych  trzymających w napięciu opowiadań. Batman wraz z przyjaciółmi stoczy wiele walk z groźnymi przeciwnikami. Na początku książki pokazano wizerunki wszystkich bohaterów i złoczyńców. Czasami będzie strasznie (tylko dla kilkulatków), ale dobro zawsze zwycięży. Czeka na nas sporo czytania. Wydanie przypadło nam do gustu - praktyczna oprawa flexi, świetnej jakości papier, duża i czytelna czcionka oraz barwne, sugestywne ilustracje zajmujące większą część strony. 
Super Przyjaciele DC. Książka z tatuażami

Wydawnictwo: Egmont
Seria: Książka z tatuażami
Dodatek: tatuaże 
Objętość: 32 strony
Okładka: miękka
Format: 210 x 297 mm
Cena: 26,99 zł  20,24 zł

"Super Przyjaciele DC. Książka z tatuażami" to 32 strony ciekawych i kreatywnych zadań dla miłośników superbohaterów.  Odnajdywanie różnic, labirynty, łączenie w pary, kolorowanki, puzzle, rysowanie po śladzie, odnajdywanie cieni, wyszukiwanie elementów na obrazku to tylko niektóre z  zadań. 
Dodatkową atrakcją są kolorowe tatuaże, jest ich ponad 20. Starszy syn jest już z nimi zapoznany, a z młodszym dopiero zaczynamy tatuażową przygodę. Tatuaże przypadły nam do gustu, zostały wykonane bardzo porządnie, nie mieliśmy problemu z nalepieniem ich. Książeczka to nie tylko doskonały sposób na nudę, ale także ćwiczenie rączki, spostrzegawczości oraz koncentracji.

Księgarnia EGMONT


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...