piątek, 16 stycznia 2015

Arganowy zawrót głowy z Laboratorium Kosmetycznym Joanna (cz.1)

Kochani dzisiaj prezentuję kosmetyki z linii Argan Oil marki Joanna . Cały zestaw używała moja mama, ponieważ ja mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się. Na pierwszy ogień idzie szampon, odżywka do spłukiwania oraz serum na końcówki.


Jak wspomniałam kosmetyki używała moja mama, no ja może z raz czy dwa też je użyłam ;) Jeśli chodzi o efekty, to są to odczucia mamy, która ma włosy suche i zniszczone ciągłym farbowaniem.

Szampon z olejkiem arganowym

Efekt: Oczyszczenie i odżywienie suchych włosów, które zyskują nawilżenie, miękkość i delikatny połysk.
pojemność: 200 ml
cena: 6,20 zł

Szampon znajduje się w plastikowej buteleczce z zamknięciem na klik. Opakowanie poręczne, spokojnie otworzymy mokrymi rękoma. Na etykiecie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje, jak data trwałości, skład, pojemność itp.
Konsystencja dość rzadka, więc należy uważać, aby za dużo nie wylać. Kolor półtransparentny, bursztynowy.
Oczyszcza całkiem porządnie, a przy tym nie plącze włosów. Dobrze się pieni i bez problemu spłukuje z włosów. Mama nie zauważyła szybszego przetłuszczania się włosów, które w dotyku były miękkie i miłe.

Odżywka z olejkiem arganowym (do spłukiwania)

Efekt: Odżywienie i regeneracja suchych włosów, które zyskują nawilżenie, miękkość i delikatny połysk.
pojemność: 200 ml
cena: 6,20 zł

Opakowanie analogiczne jak przy szamponie, więc nie będę się powtarzała. Różni się tylko kolorem nakrętki (więc na pewno nie pomylimy go z szamponem) oraz napisami na etykiecie.
Konsystencja gęsta, budyniowa. Po nałożeniu nie spływa z włosów. Zapach ładny, nie utrzymuje się po spłukaniu.
Włosy łatwiej się rozczesują po zaaplikowaniu odżywki, mają ładny połysk i nie puszą się. Co do odżywienia i regeneracji, to nie stwierdziłyśmy dużych efektów.

Serum na końcówki z olejkiem arganowym

Efekt: Regeneracja zniszczonych końcówek
pojemność: 50 ml
cena: 6,00 zł

Serum znajduje się w wygodnej, plastikowej tubie z zamknięciem na klik. Szata graficzna nawiązująca do poprzednich kosmetyków z tej linii. Na opakowaniu znajdziemy wszystko, co być powinno.
Konsystencja gęsta, bardzo dobrze aplikuje się oraz nie przetłuszcza suchych włosów. Działanie? No sama nie wiem, końcówki są jakby pokryte, zabezpieczone, ale czy zregenerowane? Chyba nie. Serum nadało połysk i ujarzmiło puszące się końcówki.


Zapraszam na FanPage Laboratorium Kosmetycznego Joanna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...